Strona OnePage to strona internetowa na której wszystkie informacje i materiały są na jednej stronie (nie zawiera podstron). Służy do przedstawienia w zwięzły sposób oferty firmy. Jest dobrym rozwiązaniem dla firm, przedstawiających krótkotrwałe oferty. Pozwala uniknąć sytuacji tworzenia „na siłę” stron firmowych z podstronami, gdy firma jest na początku swojej działalności i jeszcze nie wie lub nie ma co napisać o swojej działalności. Pozwala potencjalnym klientom, na urządzeniach mobilnych, zapoznać się z ofertą firmy bez konieczności przełączania się pomiędzy podstronami. Internauta uzyskuje wszystkie informacje przewijając stronę w dół, tak jak na istagramie i innych serwisach społecznościowych.

Prostota strony OnePage obniża koszty budowy jak i utrzymania strony na serwerze www. Pozwala w późniejszym okresie przebudować stronę na MultiPage.

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem OnePage i chcesz skorzystać z pomocy naszej firmy zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Sekura Medio Krzysztof Dudziak z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Kalinowa 1. Więcej informacji: Obowiązek informacyjny wobec klientów

Inne artykuly