MS Word (Microsoft Word) to popularny edytor tekstu stworzony przez firmę Microsoft. Jest częścią pakietu Microsoft Office, który zawiera również inne narzędzia biurowe, takie jak Excel, PowerPoint i Outlook.

MS Word umożliwia użytkownikom tworzenie, edycję i formatowanie tekstu w celu tworzenia dokumentów takich jak listy, raporty, CV, artykuły i wiele innych. Program oferuje wiele funkcji, takich jak narzędzia do formatowania tekstu, tabel, grafik, wykresów, tabeli zawartości i wiele innych.

W MS Word istnieje również wiele funkcji ułatwiających pracę z tekstem, takich jak korekta pisowni, wstawianie przypisów dolnych i końcowych, zmiana wielkości i stylu czcionek, numerowanie stron, automatyczne formatowanie dokumentów i wiele innych.

Wraz z pojawieniem się chmury obliczeniowej MS Word stał się również dostępny w wersji online jako usługa Office 365, co umożliwia użytkownikom pracę z dokumentami bez konieczności instalowania programu na swoim komputerze.

KONTAKT

na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Sekura Medio Krzysztof Dudziak z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Kalinowa 1. Więcej informacji: Obowiązek informacyjny wobec klientów

Inne artykuly