Strona MultiPage różni się od strony OnePage tym, że składa się z kilku zakładek. Jest przeznaczona dla firm, które mają do przekazania wiele informacji w sposób uporządkowany. Wymaga jednak przemyślanej nawigacji, szczególnie gdy ma być mocno rozbudowana. Tak jak wizytówka czy strona firmowa, strona MultiPage zawiera informacje o firmie oraz dane kontaktowe. Różni się jednak tym, że pozwala wprowadzić zakładki ze sklepem, relacje z realizacji usług i projektów, referencje, stronę z poradnikami bądź recenzjami.

Strona MultiPage daje duże możliwości pozycjonowania ze względu na ilość treści zawartej na podstronach. Wprowadzone treści mogą zawierać słowa kluczowe, które pozwolą w skuteczny sposób pozycjonować stronę MultiPage. Należy jednak pamiętać o aktualizacjach i optymalizacji, co pozwala na lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Strona MultiPage nie ogranicza nas w ilości wprowadzanej treści, zdjęć czy grafik.

KONTAKT

na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Sekura Medio Krzysztof Dudziak z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Kalinowa 1. Więcej informacji: Obowiązek informacyjny wobec klientów

Inne artykuly