PROFESJONALNE
STRONY I SKLEPY INTERNETOWE
SZYTE NA MIARĘ

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Inne usługi

INNE USŁUGI

Świadczymy usługi związane z obsługą stron internetowych, obsługą profilu firmy w Google oraz profilu firmowego na Facebooku
(fanpage firmy).

KIM JESTEŚMY?

Grupą pasjonatów nowinek technologicznych i biznesu. Świadczymy usługi związane z projektowaniem struktury i zawartości stron internetowych oraz ich wdrożeniem i obsługą. W imieniu klienta tworzymy profil w social media oraz profil w Google.

Oferujemy wygodny model abonamentowy.

Naszym głównym priorytetem jest pomoc klientowi w rozwinięciu obecności w Internecie. We współpracy z Klientem podejmujemy działania w celu zwiększenia ruchu użytkowników na jego stronie i profilu, aby poprawić jego rozpoznawalność i pozycjonowanie w Internecie. Przez cały okres trwania współpracy jesteśmy do dyspozycji Klienta, dzięki czemu na bieżąco możemy ustalić kolejne etapy założonych celów.

W JAKI SPOSÓB MOŻEMY POMÓC?

Proponujemy stworzenie nowej strony internetowej lub rewitalizację już istniejącej w przyjaznym i wygodnym modelu abonamentowym.

Dzięki temu zyskasz:

  • rozsądną kwotę za usługę opłacaną miesięcznie, zamiast kilkusetzłotowej lub kilkutysięcznej jednorazowej opłaty,
  • stałą aktualizację oprogramowania strony,
  • dodawanie treści, zdjęć na stronie, dostarczonych przez Ciebie.

Strony internetowe są tworzone w WordPress’ie, systemie zarządzania treścią o nieograniczonych możliwościach rozbudowy. Obecnie istnieje duża ilość dodatków, zabezpieczeń i rozwiązań, dzięki którym strona na WordPress’ie jest bardzo korzystną inwestycją. WordPress jest stale aktualizowany nie tylko przez jego twórców, ale również przez specjalistów z całego świata.

KONTAKT

na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podane danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Sekura Medio Krzysztof Dudziak z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Kalinowa 1. Więcej informacji: Obowiązek informacyjny wobec klientów